Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Najbliższy mecz:
22. kolejka I ligi
ul. Gdańska 163
20.03.2016 r. 12:45

Zawisza

Bydgoszcz

-

PGE GKS

Bełchatów

Giekaesiacy wyróżnieni przez Starostę

3382515114.JPGW środę 23 stycznia w Miejskim Centrum Kultury w Bełchatowie odbyła się w uroczystość wręczenia wyróżnień i nagród na gali laureatów nagród Starosty Bełchatowskiego. Wśród nagrodzonych są giekaesiacy.


Włodarze powiatu, tj. Edward Olszewski - Przewodniczący Rady Powiatu w Bełchatowie, Szczepan Chrzęst - Starosta Bełchatowski i Marek Jasiński – wicestarosta, nagrodzili stypendystów za wyniki w nauce, osoby związane z kulturą i twórczością, a także za wybitne osiągnięcia w dziedzinie sportowej i szkoleniowej. Wyróżnienie specjalne otrzymał zespół piłkarski GKS Bełchatów (rocznik 2001) za osiągnięcia w dziedzinie sportowej a w szczególności za I miejsce i Mistrzostwo Polski w turnieju Deichmann Mini Mistrzostwa Europy – nagrodzeni:

1. Przemysław Przybylski – trener
2. Piotr Siewier
3. Jakub Chudzik
4. Miłosz Nowak
5. Jakub Karbownik
6. Ernest Kruszyński
7. Krzysztof Bęben
8. Bartłomiej Lisowski
9. Bartosz Łudczak
10. Jakub Sionkowski
11. Krzysztof Nowak – kierownik

Nagrodzeni zostali również: trenerzy Grzegorz Muskała i Tomasz Zadworny oraz zawodnicy GKS: Maciej Łabędzki, Piotr Góralczyk, Damian Augustyniak, Paweł Romek i Oskar Mazerant.

GKS-Wisla Plock

Punkt Obsługi Kibica (ul. 1 Maja - t. południowa)

14 - 20.03. nieczynny
693-364-466 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Tabela I ligi

 

SPONSOR STRATEGICZNY
PGE Polska Grupa Energetyczna

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o. Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

SPONSORZY I REKLAMODAWCY


PARTNERZY

Galeria Olimpia

PARTNER MEDIALNY
belsport

© 2005-2013 GKS "Bełchatów" Spółka Akcyjna. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt: Arkadiusz Modliński.