Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Najbliższy mecz:
22. kolejka I ligi
ul. Gdańska 163
20.03.2016 r. 12:45

Zawisza

Bydgoszcz

-

PGE GKS

Bełchatów

Wtorkowe decyzje

126490015.JPGPodczas wtorkowych obrad Rady Nadzorczej GKS "Bełchatów" SSA połączonych ze spotkaniem roboczym z prezesem Marcinem Szymczykiem i trenerem Kamilem Kieresiem podjęto kilka istotnych decyzji.


Przede wszystkim zaakceptowano nazwiska kilku zawodników, którzy w tym tygodniu mają podpisać kontrakty z PGE GKS Bełchatów. Mowa tu m.in. o Łukaszu Grzeszczyku, Rafale Koszniku i Patryku Rachwale. Dwaj ostatni zagrają w jutrzejszym meczu kontrolnym z Motorem Lublin. Grzeszczyk chwilowo nie trenuje z powodu lekkiego urazu.

Z drużyną pożegna się Paweł Giel, z którym bełchatowski klub ma rozwiązać umowę. Nadal trwają także negocjacje w sprawie odejścia zawodników odsuniętych od pierwszej drużyny.

GKS-Wisla Plock

Punkt Obsługi Kibica (ul. 1 Maja - t. południowa)

14 - 20.03. nieczynny
693-364-466 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Tabela I ligi

 

SPONSOR STRATEGICZNY
PGE Polska Grupa Energetyczna

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o. Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

SPONSORZY I REKLAMODAWCY


PARTNERZY

Galeria Olimpia

PARTNER MEDIALNY
belsport

© 2005-2013 GKS "Bełchatów" Spółka Akcyjna. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt: Arkadiusz Modliński.