Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Najbliższy mecz:
22. kolejka I ligi
ul. Gdańska 163
20.03.2016 r. 12:45

Zawisza

Bydgoszcz

-

PGE GKS

Bełchatów

Sprostowanie klubu ws. informacji o szkoleniu

2806324396.JPGW nawiązaniu do komentarza, jaki dziś ukazał się na łamach portalu Weszlo.com ukazującego w nieprawdziwym świetle klub, który zawsze kładł duży nacisk na pracę z młodzieżą, GKS „Bełchatów” SSA informuje, co następuje:


- hala widowiskowo-sportowa przy ul. 1 Maja, w której odbywa się większość zajęć, nie jest własnością klubu, więc trudno, by ten mógł ją wynajmować innym podmiotom. Klub korzysta z sektorów i siłowni na zasadzie płatnego wynajmu dla swoich grup młodzieżowych oraz pierwszej i drugiej drużyny piłkarskiej a także sekcji zapasów. Rodzice nie ponoszą kosztów związanych z wynajmem hali ani boisk otwartych oraz trenerów. Klub zapewnia także bezpłatnie salę fitness, siłownię i maty w swoim zapleczu treningowym oraz bezpłatne wyjazdy na mecze ligowe.

- do rundy wiosennej przystąpi w sumie 13 grup rozgrywkowych oraz naborowo-selekcyjnych (ogółem ponad 300 zawodników).

GKS-Wisla Plock

Punkt Obsługi Kibica (ul. 1 Maja - t. południowa)

14 - 20.03. nieczynny
693-364-466 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Tabela I ligi

 

SPONSOR STRATEGICZNY
PGE Polska Grupa Energetyczna

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o. Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

SPONSORZY I REKLAMODAWCY


PARTNERZY

Galeria Olimpia

PARTNER MEDIALNY
belsport

© 2005-2013 GKS "Bełchatów" Spółka Akcyjna. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt: Arkadiusz Modliński.