Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Najbliższy mecz:
22. kolejka I ligi
ul. Gdańska 163
20.03.2016 r. 12:45

Zawisza

Bydgoszcz

-

PGE GKS

Bełchatów

GKS "Bełchatów" SSA - Corporate Social Responsability - CSR

GKS "Bełchatów" SSA w ramach swej codziennej działalności stawia mocno na realizację założeń polityki Corporate Social Responsability (CSR - polityki odpowiedzialności społecznej), polegającej na prowadzeniu określonych czynności mających na celu dobro ogólne społeczności miasta i rejonu.

W ramach tej polityki, m.in. poprzez szkolenie grup dziecięcych i młodzieżowych, klub stawia sobie za główny cel promowanie szeroko rozumianej kultury fizycznej, sportowego stylu życia i wdrażania pozytywnego modelu wartości. Poprzez tą politykę klub buduje również więzi społeczne, które są istotne nie tylko dla grupy kibiców, ale również dla całej miejscowej społeczności.

Szkolenie już od piątego roku życia, odpowiednio wyselekcjonowana kadra szkoleniowa oraz bogata infrastruktura - takie warunki zapewnia GKS "Bełchatów" SSA młodym adeptom piłki nożnej. W obecnym sezonie z możliwości sportowego rozwoju korzysta blisko pół tysiąca dzieci z powiatu bełchatowskiego. W latach "wyżowych" w organizowanych przez górniczy klub zajęciach piłkarskich brało udział ponad 800 chłopców z regionu!

W ramach swej społecznej misji GKS "Bełchatów" SSA bierze takze udział w wielu przedsięwzięciach mających na celu wsparcie osób potrzebujących.

GKS-Wisla Plock

Punkt Obsługi Kibica (ul. 1 Maja - t. południowa)

14 - 20.03. nieczynny
693-364-466 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Tabela I ligi

 

SPONSOR STRATEGICZNY
PGE Polska Grupa Energetyczna

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o. Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

SPONSORZY I REKLAMODAWCY


PARTNERZY

Galeria Olimpia

PARTNER MEDIALNY
belsport

© 2005-2013 GKS "Bełchatów" Spółka Akcyjna. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt: Arkadiusz Modliński.