Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Najbliższy mecz:
22. kolejka I ligi
ul. Gdańska 163
20.03.2016 r. 12:45

Zawisza

Bydgoszcz

-

PGE GKS

Bełchatów

GKS w akcji "Kibicuj bezpiecznie"

803074693.jpg

Jak wiemy, 6 października ruszyła kampania społeczna pod nazwą "KIBICUJ BEZPIECZNE",  nastawiona na integrację środowiska pozytywnych kibiców. Adresatem jest głównie młodzież z regionu łódzkiego, która interesuje się szeroko pojętym sportem, a zwłaszcza piłką nożną.


Jednym z klubów, który wspiera akcję jest GKS "Bełchatów" SSA, dla którego bardzo ważną misją jest edukacja młodych ludzi w duchu kibicowania fair play.
 
Zajęcia w formie warsztatowej z udziałem uczniów szkół ponadgimnazjalnych a także spotkania edukacyjne z ich rodzicami i nauczycielami prowadzone są przez pracowników klubu. Przy okazji realizacji założeń wspomnianej akcji promowany jest GKS, wspólne kibicowanie a także łamane stereotypy narosłe wokół meczów piłkarskich.
 
Cele akcji:
 
1.Stworzenia atrakcyjnego i przyjaznego miejsca w sieci o tematyce związanej z kibicowaniem przeznaczonego głównie dla młodych ludzi
2.Uświadomienie, że bycie dobrym kibicem to nie przemoc!
3.Zaszczepienie przekonania, że agresja jest niemodna i nie ma nic wspólnego z byciem dobrym kibicem
4.Krzewienie pozytywnych postaw wśród młodzieży gimnazjalnej, zaszczepienie dobrych schematów zachowań związanych z byciem kibicem, uczulenie na traktowanie z szacunkiem„przeciwnika”, rozbudzenie pokładów kreatywności w temacie kibicowania
5.Wprowadzenie mody na kreatywne i bezpieczne kibicowanie
6.Zachęcenie do udziału i zaangażowania w przedsięwzięciu poprzez szereg aktywności, które będą atrakcyjne dla konkretnej grupy wiekowej
7.Nie chcemy „nawracać”, chcemy informować i uczyć.

kibicujbezpiecznie.pl

GKS-Wisla Plock

Punkt Obsługi Kibica (ul. 1 Maja - t. południowa)

14 - 20.03. nieczynny
693-364-466 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Tabela I ligi

 

SPONSOR STRATEGICZNY
PGE Polska Grupa Energetyczna

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o. Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

SPONSORZY I REKLAMODAWCY


PARTNERZY

Galeria Olimpia

PARTNER MEDIALNY
belsport

© 2005-2013 GKS "Bełchatów" Spółka Akcyjna. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt: Arkadiusz Modliński.