Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Najbliższy mecz:
22. kolejka I ligi
ul. Gdańska 163
20.03.2016 r. 12:45

Zawisza

Bydgoszcz

-

PGE GKS

Bełchatów

Wielki koncert charytatywny już jutro!

803074693.jpg

MCK Bełchatów zaprasza na specjalny koncert, z którego dochód przeznaczony będzie na kurs tańca dla osób niepełnosprawnych. GKS "Bełchatów" dołączył się do tej szczytnej akcji jako sponsor nagród pod licytację.Od połowy listopada osoby niepełnosprawne poruszające się na wózkach inwalidzkich, a w szczególności dzieci, mogą uczestniczyć w kursie tańca towarzyskiego. Zajęcia są prowadzone w każdy wtorek o 18-ej w Miejskim Centrum Kultury na placu Narutowicza.

Zajęcia dla uczestników są nieodpłatne i właśnie dla nich już w najbliższą sobotę odbędzie się koncert charytatywny, z którego cały dochód zostanie przeznaczony na pokrycie wszystkich kosztów związanych z kursem. Koncert rozpocznie się o godzinie 17-ej występem grupy Full Steam.
Potem zacznie się ostrzejsze granie: Lobotomy, Messenger i na deser zespół Obraski.

W trakcie koncertu będzie prowadzona aukcja, a jest co licytować - m.in. gadżety od Krzysztofa Rutkowskiego, koszulki PGE GKS Bełchatów i Skry, rękawice z autografem mistrza olimpijskiego, obrazy i inne wartościowe przedmioty.

Przypominamy, że koncert odbędzie się w najbliższą sobotę, 17-go grudnia, o godzinie 17-ej w sali koncertowej Miejskiego Centrum Kultury.

Zapraszamy!

GKS-Wisla Plock

Punkt Obsługi Kibica (ul. 1 Maja - t. południowa)

14 - 20.03. nieczynny
693-364-466 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Tabela I ligi

 

SPONSOR STRATEGICZNY
PGE Polska Grupa Energetyczna

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o. Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

SPONSORZY I REKLAMODAWCY


PARTNERZY

Galeria Olimpia

PARTNER MEDIALNY
belsport

© 2005-2013 GKS "Bełchatów" Spółka Akcyjna. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt: Arkadiusz Modliński.