Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Najbliższy mecz:
22. kolejka I ligi
ul. Gdańska 163
20.03.2016 r. 12:45

Zawisza

Bydgoszcz

-

PGE GKS

Bełchatów

GKS na "Energol Arenie"

803074693.jpg

Na dwa dni przed Wigilią Bożego Narodzenia przedstawiciele GKS "Bełchatów" SSA wzięli udział w niecodziennej imprezie zorganizowanej w ZSP nr 3 im. L. Czyżewskiego.


Motywem przewodnim tej charytatywno-rozrywkowej imprezy były przygotowania do EURO 2012", nie dziwi zatem udział zawodników PGE GKS Bełchatów Łukasza Budziłka i Łukasza Sapeli oraz występu nauczycieli w strojach GKS.

Na przygotowanej specjalnie na Mistrzostwa Europy "Energol Arenie" działy się niecodziennie rzeczy; elementy sportowe przeplatały się ze sztuką i świetną zabawą.

Najważniejsza poza wrażeniami była jednak możliwość pomocy dla uczniów ze złą sytuacją materialną. GKS "Bełchatów" SSA skorzystał oczywiście z możliwości wsparcia najbardziej potrzebującej młodzieży fundując paczki żywnościowe oraz klubowe gadżety.

Kilka zdjęć z ZSP nr 3

GKS-Wisla Plock

Punkt Obsługi Kibica (ul. 1 Maja - t. południowa)

14 - 20.03. nieczynny
693-364-466 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Tabela I ligi

 

SPONSOR STRATEGICZNY
PGE Polska Grupa Energetyczna

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o. Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

SPONSORZY I REKLAMODAWCY


PARTNERZY

Galeria Olimpia

PARTNER MEDIALNY
belsport

© 2005-2013 GKS "Bełchatów" Spółka Akcyjna. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt: Arkadiusz Modliński.