Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Najbliższy mecz:
22. kolejka I ligi
ul. Gdańska 163
20.03.2016 r. 12:45

Zawisza

Bydgoszcz

-

PGE GKS

Bełchatów

GKS wspiera kolejną kampanię

803074693.jpg

GKS "Bełchatów" SSA jako kolejna marka związana ze sportem włączył się do kampanii społecznej "Prostata na lata" organizowanej przez Fundację Wygrajmy Zdrowie.
Celem kampanii "Prostata na lata" jest zwiększenie świadomości społeczeństwa na temat raka gruczołu krokowego i przełamanie tabu jakie wiąże się z tą chorobą, tak, jak wiele lat temu uczyniły to Amazonki w odniesieniu do raka piersi.


W tym roku w ramach projektu "Ojcowie w akcji" do udziału w kampanii zapraszani są znani ojcowie (m.in. Maciej Szczęsny) i ich dzieci, którzy otrzymali od organizatorów sportowe koszulki z logo akcji - zieloną wstążką.
 
Nagrodami w konkursach Fundacji (dla mężczyzn którzy wykażą się największą wiedzą dotyczącą profilaktyki raka prostaty) są piłki (repliki oficjalnych piłek na EURO 2012 - ADIDAS TANGO) podpisane przez sportowców. Sześć takich piłek z autografami zawodników PGE GKS Bełchatów trafiło już do Fundacji.

„Postanowiłem wziąć udział w akcji „Prostata na lata” zdając sobie sprawę z tego, iż mężczyźni nie tylko boją się wyników ewentualnych badań prostaty, ale przede wszystkim samych badań. Boją się ich jako doznania nie licującego z wizerunkiem „prawdziwego mężczyzny”, któremu usiłują sprostać. Obawiają się też przykrych doznań w trakcie badania, towarzyszącego badaniom poczucia wstydu lub wręcz upokorzenia. Biorąc udział w tej akcji chcę przekonywać, że nawet całkiem zrozumiałe obawy i lęki mężczyzn nie powinny być silniejsze od potrzeby dbania o własne zdrowie. Tyleż dla własnego komfortu, co także dla wygody, szczęścia i wspólnoty całych rodzin. Lepiej bowiem przemóc swoje obawy i wstyd, by nie pozwolić schorzeniom prostaty zostać źródłem niewygód lub wręcz nieszczęść całej rodziny chorego, który nie podjął profilaktyki lub leczenia we właściwym czasie” – mówi Maciej Szczęsny, trener oraz komentator sportowy, prywatnie ojciec Jana i Wojciecha Szczęsnych.

Źr. własne/www.prostatanalata.pl

GKS-Wisla Plock

Punkt Obsługi Kibica (ul. 1 Maja - t. południowa)

14 - 20.03. nieczynny
693-364-466 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Tabela I ligi

 

SPONSOR STRATEGICZNY
PGE Polska Grupa Energetyczna

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o. Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

SPONSORZY I REKLAMODAWCY


PARTNERZY

Galeria Olimpia

PARTNER MEDIALNY
belsport

© 2005-2013 GKS "Bełchatów" Spółka Akcyjna. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt: Arkadiusz Modliński.