Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Najbliższy mecz:
22. kolejka I ligi
ul. Gdańska 163
20.03.2016 r. 12:45

Zawisza

Bydgoszcz

-

PGE GKS

Bełchatów

Koszulki na pomoc

803074693.jpg

Kolejne koszulki meczowe z autografami zawodników PGE GKS Bełchatów trafiły na aukcje charytatywne.Tym razem oryginalne trykoty trafią do Moszczenicy, Biłgoraju oraz Różanek.


W niedalekiej od Bełchatowa Moszczenicy już po raz szósty odbędzie się charytatywna aukcja na rzecz zakupu paczek świątecznych dla najbardziej potrzebujących dziec z regionu. Koszulka GKS trafi tam nie po raz pierwszy i z pewnością zwiększy dochód z licytacji.

W Biłgoraju miejscowy OSiR obok cyklu turniejów w halowej piłce nożnej chce przeprowadzić charytatywną loterię fantową na rzecz Fundacji "Krzyk", której głównym celem materialne wspieranie dzieci i młodzieży z rodzin wielodzietnych, dysfunkcyjnych i ubogich.

Koszulka trafi także na XI Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej dla Dzieci z Domów Dziecka pod nazwą "Wszystkie Dzieci są Nasze" w Gorzowie Wlkp.

GKS-Wisla Plock

Punkt Obsługi Kibica (ul. 1 Maja - t. południowa)

14 - 20.03. nieczynny
693-364-466 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Tabela I ligi

 

SPONSOR STRATEGICZNY
PGE Polska Grupa Energetyczna

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o. Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

SPONSORZY I REKLAMODAWCY


PARTNERZY

Galeria Olimpia

PARTNER MEDIALNY
belsport

© 2005-2013 GKS "Bełchatów" Spółka Akcyjna. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt: Arkadiusz Modliński.