Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Najbliższy mecz:
22. kolejka I ligi
ul. Gdańska 163
20.03.2016 r. 12:45

Zawisza

Bydgoszcz

-

PGE GKS

Bełchatów

Kolejne koszulki na aukcje

1717841823.JPGKolejne koszulki meczowe z autografami zawodników PGE GKS Bełchatów trafiły na aukcje charytatywne zorganizowane dla chorych dzieci. Tym razem oryginalne trykoty trafią do Białegostoku i Parzniewa.


Pierwsza z nich ma wspomóc aukcję na rzecz rocznego Bartusia skończył niedawno roczek. We wrześniu 2013 roku wykryto u niego ostrą białaczkę limfoblastyczną - chłopiec miał 6 tygodni, kiedy postawiono diagnozę.

W chwili obecnej jest po ciężkiej chemioterapii, ale niedługo czeka go kolejny cykl. Chłopiec jest pacjentem kliniki w Białymstoku. Pieniądze potrzebne są na długie i kosztowne leczenie.

Druga koszulka "Brunatnych" trafi do fundacji opiekującej się 12-letnimi bliźniaczkami Natalką i Klaudią Niemczyk z Parzniewa, które wymagają bardzo kosztownych terapii, przekraczających możliwości rodziców.

GKS-Wisla Plock

Punkt Obsługi Kibica (ul. 1 Maja - t. południowa)

14 - 20.03. nieczynny
693-364-466 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Tabela I ligi

 

SPONSOR STRATEGICZNY
PGE Polska Grupa Energetyczna

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o. Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

SPONSORZY I REKLAMODAWCY


PARTNERZY

Galeria Olimpia

PARTNER MEDIALNY
belsport

© 2005-2013 GKS "Bełchatów" Spółka Akcyjna. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt: Arkadiusz Modliński.