Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Najbliższy mecz:
22. kolejka I ligi
ul. Gdańska 163
20.03.2016 r. 12:45

Zawisza

Bydgoszcz

-

PGE GKS

Bełchatów

"Kibicowska wyprawa" dotarła na Sportową 3

2818309908.JPGPo przejechaniu ponad 1300 kilometrów na GIEKSA Arenę dotarł w środę Robert Ćwikliński, który w ramach charytatywnej "Kibicowskiej wyprawy przez Polskę" podróżuje śladem klubów piłkarskich, by wesprzeć opolskie hospicjum.


Robert Ćwikliński do współpracy w tym wydarzeniu namówił ponad 30 klubów. Jako kibic piłki nożnej pokonuje liczącą 1.500 km trasę odwiedzając kolejne obiekty, by wraz z realizacją swej pasji pomóc jednocześnie opolskiemu hospicjum "Betania". Koszulka PGE GKS Bełchatów z autografami zawodników, którą dziś w imieniu drużyny przekazał Kamil Poźniak, jest jednym z przedmiotów, dzięki którym będzie można pozyskać środki na zakup materaców przeciwodleżynowych.

Samotny rowerzysta a prywatnie kibic Odry Opole otrzymał także pamiątkowy szalik "Brunatnych" i saszetkę na pas, która może się przydać w dalszej podróży już w stronę rodzinnego miasta.

Profil wyprawy na FB - TUTAJ

Cele wyprawy

- Głównym celem mojej wyprawy jest wyczyn -€“ samotne przejechanie rowerem podanej na mapie trasy - opowiada Robert Ćwikliński. Podczas wyprawy celem jest edukacja (zebranie konkretnych informacji, wiedzy w postaci bogatej dokumentacji takiej jak: zdjęcia z piłkarzami, rozmowy z mieszkańcami terenów, przez które przebiega trasa wyprawy) spopularyzowanie turystyki rowerowej oraz zdobywanie życiowego doświadczenia.

- Celem, który pomógł mi zdecydować się na przygotowanie tej wyprawy jest pomoc “Betanii”. Dzięki podpisom zawodników na specjalnych okazjonalnych koszulkach i przeprowadzeniu aukcji internetowej zdobyte w ten sposób pieniądze można przekazać na rzecz hospicjum.

- Ważne jest dla mnie także propagowanie sportowego trybu życia oraz przede wszystkim pokazanie problemów jakie dotyczą organizacje takie jak hospicja a także kreowanie pozytywnego wizerunku kibica".

Fot. Sebastian Sobczak

KLIKAJ STRZAŁKAMI "<" (POPRZEDNIE) I ">" (NASTĘPNE)
GKS-Wisla Plock

Punkt Obsługi Kibica (ul. 1 Maja - t. południowa)

14 - 20.03. nieczynny
693-364-466 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Tabela I ligi

 

SPONSOR STRATEGICZNY
PGE Polska Grupa Energetyczna

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o. Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

SPONSORZY I REKLAMODAWCY


PARTNERZY

Galeria Olimpia

PARTNER MEDIALNY
belsport

© 2005-2013 GKS "Bełchatów" Spółka Akcyjna. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt: Arkadiusz Modliński.