Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Najbliższy mecz:
22. kolejka I ligi
ul. Gdańska 163
20.03.2016 r. 12:45

Zawisza

Bydgoszcz

-

PGE GKS

Bełchatów

W "trójce" jak na stadionie (zdjęcia)

2947661267.JPGTakie spotkania zapadają na długo w pamięci! Blisko czterystu uczniów Szkoły Podstawowej nr 3 w Bełchatowie zgotowało zawodnikom PGE GKS Bełchatów niesamowite przyjęcie. Zobaczcie zdjęcia ze środowej wizyty.

 
Do zlokalizowanej niedaleko GIEKSA Areny "trójki" wraz z przedstawicielami górniczego klubu udali się Andreja Prokić, Kamil Poźniak oraz Patryk Rachwał, którego synek na co dzień uczęszcza do tej szkoły. Tuż po wejściu giekaesiaków sala gimnastyczna zapełniła się uczniami, którzy obsiedli swoich ulubieńców, by być jak najbliżej. Zaczęło się od pytań do piłkarzy a każdy z uczniów był malowany na buzi w klubowe barwy i otrzymywał podwójne zaproszenie na mecz z Cracovią. Później to klubowicze zadawali pytania małym gospodarzom spotkania, co wiązało się z wielkimi emocjami i oczywiście prezentami.

Z każdą minutą rosła wesoła atmosfera a dzieciaki, które rozpierała energia, mogły się do woli wykrzyczeć a kulminacyjnym momentem było rozwinięcie wielkiej flagi znanej z Sektora Rodzinnego i Szkolnego, na które wszyscy uczniowie byli zaproszeni. Spotkanie było okazją nie tylko do tak bliskiego kontaktu z piłkarzami, ale także lekcją kulturalnego i żywiołowego dopingu oraz pogłębienia wiedzy o klubie i drużynie. Trzeba przyznać, że uczniowie SP nr 3 są świetnie zorientowani w tematyce "Brunatnych" i trudno ich było "zagiąć" przy kolejnych pytaniach.

Półtoragodzinna wizyta zakończyła się ulubioną przez dzieci możliwością zbierania autografów piłkarzy PGE GKS Bełchatów zarówno na specjalnych kartach jak i częściach garderoby. Giekaesiacy cierpliwe składali podpisy, by każdy z uczniów miał pamiątkę z tego wyjątkowego spotkania.

Fot. Michał Antczak

KLIKAJ STRZAŁKAMI "<" (POPRZEDNIE) I ">" (NASTĘPNE)

GKS-Wisla Plock

Punkt Obsługi Kibica (ul. 1 Maja - t. południowa)

14 - 20.03. nieczynny
693-364-466 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Tabela I ligi

 

SPONSOR STRATEGICZNY
PGE Polska Grupa Energetyczna

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o. Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

SPONSORZY I REKLAMODAWCY


PARTNERZY

Galeria Olimpia

PARTNER MEDIALNY
belsport

© 2005-2013 GKS "Bełchatów" Spółka Akcyjna. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt: Arkadiusz Modliński.