Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Najbliższy mecz:
22. kolejka I ligi
ul. Gdańska 163
20.03.2016 r. 12:45

Zawisza

Bydgoszcz

-

PGE GKS

Bełchatów

Z DPS-u na mecze "Brunatnych"

2091374496.JPGKażdy może przyjść na mecz PGE GKS Bełchatów. Realizacji tego przekazu służy otwieranie się górniczego klubu na różne środowiska. W ramach kampanii „GKS Bełchatów łączy” rozpoczęta została współpraca z kolejną instytucją.


W przeddzień hitowego meczu I ligi pomiędzy „Brunatnymi” a Zawiszą Bydgoszcz do Domu Pomocy Społecznej w Bełchatowie wybrała się wyjątkowa delegacja w osobach Prezesa Zarządu Krzysztofa Nowickiego oraz Dyrektora Sportowego Jacka Krzynówka, który jest twarzą kampanii społecznej górniczego klubu.

Podczas spotkania z Dyrekcją DPS-u przy ul. Dąbrowskiego przedstawiciele GKS „Bełchatów” przekazali bezpłatne zaproszenia na najbliższy mecz z Zawiszą do wykorzystania przez podopiecznych placówki. Górniczy klub będzie przekazywał takie zaproszenia na każde spotkanie przy Sportowej.

- To może mały gest, ale pragniemy pokazać, że nasz stadion jest przyjazny dla kibiców futbolu a wyjście na mecz może dać radość każdemu, także w trudniejszej sytuacji życiowej – powiedział prezes Krzysztof Nowicki. Z okien DPS-u widać jupitery GIEKSA Areny, więc nasi „sąsiedzi” będą mieli okazję do krótkiego spaceru do miejsca, które może dla nich stać się drugim domem, jakim dla wielu naszych kibiców od dawna jest Sportowa 3.


2647218622.JPG

GKS-Wisla Plock

Punkt Obsługi Kibica (ul. 1 Maja - t. południowa)

14 - 20.03. nieczynny
693-364-466 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Tabela I ligi

 

SPONSOR STRATEGICZNY
PGE Polska Grupa Energetyczna

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o. Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

SPONSORZY I REKLAMODAWCY


PARTNERZY

Galeria Olimpia

PARTNER MEDIALNY
belsport

© 2005-2013 GKS "Bełchatów" Spółka Akcyjna. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt: Arkadiusz Modliński.