Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Najbliższy mecz:
22. kolejka I ligi
ul. Gdańska 163
20.03.2016 r. 12:45

Zawisza

Bydgoszcz

-

PGE GKS

Bełchatów

Giekaesiacy na Święcie Chorągwi Łódzkiej (zdjęcia)

1831807381.JPGJacek Krzynówek oraz trenerzy GKS "Bełchatów" S.A. wzięli udział w wyjątkowych warsztatach dla harcerzy z województwa łódzkiego, które odbyły się przy piotrkowskim jeziorze Bugaj. Zajęcia były związane z wielkim Świętem Chorągwi Łódzkiej ZHP.


W tegorocznej edycji, która trwa w dniach 11-13 września, bierze udział ponad 1500 harcerzy z województwa łódzkiego w wieku 6-21 lat. W scenariuszu święta znalazło się także miejsce dla promocji sportowego stylu życia. Dlatego w ramach kampanii społecznej "GKS Bełchatów łączy", dla grup młodych harcerzy-gimnazjalistów trenerzy z górniczego klubu (Krystian Kierach, Adam Konstańczuk i Grzegorz Muskała) przeprowadzili pokazowe treningi zachęcające do uprawiania sportu, w tym oczywiście piłki nożnej. w trakcie rywalizacji można było także zdobyć nagrody od GKS. Przedstawiciele klubu zachęcali także do odwiedzenia GIEKSA Areny i opowiadali o pracy i szkoleniu młodzieży przy Sportowej.

Swoją obecnością to niecodzienne spotkanie uświetnił także Dyrektor sportowy "Brunatnych" Jacek Krzynówek, który podzielił się z młodymi ludźmi swoimi doświadczeniami i wspomnieniami z bogatej kariery.

Uczestnikom harcerskiego święta bełchatowianie przekazali również sto zaproszeń na piątkowy mecz PGE GKS Bełchatów - Arka Gdynia, a że w zabawie uczestniczyli harcerze z nieodległych miejscowości jak Łask, Ozorków, Łódź, Zelów, Opoczno czy Łobudzice to liczymy, że wielu z nich skorzysta z możliwości obejrzenia spotkania w Bełchatowie.

Fot. Michał Antczak

GKS-Wisla Plock

Punkt Obsługi Kibica (ul. 1 Maja - t. południowa)

14 - 20.03. nieczynny
693-364-466 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Tabela I ligi

 

SPONSOR STRATEGICZNY
PGE Polska Grupa Energetyczna

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o. Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

SPONSORZY I REKLAMODAWCY


PARTNERZY

Galeria Olimpia

PARTNER MEDIALNY
belsport

© 2005-2013 GKS "Bełchatów" Spółka Akcyjna. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt: Arkadiusz Modliński.