Najbliższy mecz: |
ZawiszaBydgoszcz |
- |
PGE GKSBełchatów |
W miniony weekend zespoły juniorskie GKS "Bełchatów" S.A. rozegrały komplet spotkań o ligowe punkty, natomiast chłopcy z rocznika 2006 zagrali w ciekawym turnieju ”ORICUP” Football Academy. Zobaczcie podsumowanie tych występów.
Centralna Liga Juniorów (7. kolejka – 10. miejsce)
Legia Warszawa - GKS Bełchatów 1:0 (1:0)
Skład GKS: Niźnik – Ozga (82. Przybylski), Kowalski, Michalski, Grot (46. Świderski) –Lewandowski (90. Marynowski), Banasiak - Berłowski, Ryszka (79. Rakowski), Góralczyk - Bloch
Na ławce jeszcze pozostali: Kuźma i Walczak
LW Junior Młodszy B1 (4. kolejka – 6. miejsce)
GKS Bełchatów - Szczerbiec Wolbórz 3:1
Bramki dla GKS: Szyszkowski 34., Stankiewicz 65. i 78.
Skład GKS: Biniek - Zieliński, Cholerzyński, Klimczak, Bujacz - Siewiera, Szafrański, Witkowski, Szyszkowski, Janik - Zdybowicz
Grali również: Malicki, Stolarczyk, Stankiewicz, Michalski, Kotowski, Wojtczyk, Rośniak
I LW Junior Młodszy B2 (4. kolejka – 5. miejsce)
GKS Bełchatów – Sport Perfect Łódź 0:6 (0:1)
Skład GKS: Malicki (41' Wojtczyk), Pędziwiatr K., Śpiewak, Bykowski, Kowalik (72' Włodarczyk), Michalak, Chwałowski, Szaniec, Bąkowicz (57' Maćkowiak), Lewandowski, Matuszewski
I LW Trampkarz C1 (4. kolejka – 1. miejsce)
GKS Bełchatów – Mazovia Tomaszów Mazowiecki 3:0 (0:0)
Bramki: Sionkowski Jakub ’42 (Lesiak Sebastian), ’47 (Mielczarek Piotr), ‘73
Skład GKS: Kacprzyk Grzegorz – Chudzik Jakub, Krzysztof Bęben, Kępiński Dawid, Miller Igor - Nowak Miłosz, Łudczak Bartosz - Bąkowicz Mateusz (’41 Lesiak Sebastian), Mielczarek Piotr, Kruszyński Ernest – Sionkowski Jakub.
Na ławce pozostali: Pajkert Szymon, Jaceński Damian, Kasznicki Oskar
II LW Trampkarz C1 (4. kolejka – 7. miejsce)
Start Brzeziny - GKS II Bełchatów 6:3 (4:2)
Bramki dla GKS: 21' Żyłka, 35' Głowacki, 64' Stolarczyk (as. Kasznicki)
Skład GKS: Radzicki (41. Wróblewski) - Kasznicki (66. Filanowski), Jaceński, Wójcik, Rogut - Madejczyk (41. Pater) - Terkiewicz (41. Piechura), Błaszczyk (56. Korpas), Lesiak (41. Łukaszewski), Żyłka (41. Stolarczyk) - Głowacki
I LW Trampkarz C2 (4. kolejka - 6. miejsce)
GKS Bełchatów - ŁKS Łódź 1:5 (0:1)
Bramka dla GKS: 40’ Jakub Markiewicz
Skład GKS: Ciołek (50' Pawelczyk) – Grabowiecki (50’ Śliwiński), Zerka, Rogan, Płochocki (35’ Markiewicz), Tomczyk (36’ Miarka), Konstańczuk (36’ Kapica), Rajs (60’ Michalski), Kocyła, Szmigielski, Stępień
LO Młodzik D1 grupa I (4. kolejka – 1. miejsce)
GKS I Bełchatów - Start Niechcice 11:0 (3:0)
Bramki dla GKS: 3' Mizera (as. Marchewka), 5' 34' 37' 38' 40' Marchewka (as. Mizera x2, Sobera x2, Tomski), 26' Kuśmierek (as. Komar), 39' 43' Sobera (as. Marchewka), 45' Sionkowski (as. Stemplewski), 55' Cieślak (as. Rygała)
Skład GKS: I POŁOWA: Komar - Ciołkowski (16. Stefaniak), Pierzchała (16. Wenus), Sionkowski (16. Kierach) - Sobera (16. Kiereś), Tomski (16. Cieślak), Stemplewski (16. Ślusarek), Mizera (16. Rygała) - Marchewka (16. Kuśmierek).
Skład GKS: II POŁOWA: Wolankiewicz - Stemplewski (46. Stefaniak), Pierzchała (46. Wenus), Sionkowski (46. Kierach) - Sobera (46. Kiereś), Tomski (46. Cieślak), Ciołkowski (46. Ślusarek), Mizera (46. Rygała) - Marchewka (46. Kuśmierek).
LO Młodzik D1 grupa II (dwa mecze – 9. miejsce)
KP RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki - GKS Bełchatów II 2:1
”ORICUP” Football Academy – III i V miejsce zawodników z GKS Bełchatów 2006
W rozegranym w sobotę Turnieju ”ORICUP” Football Academy, dwie drużyny naszego młodzieżowego zespołu GKS Bełchatów (rocznik 2006) zajęły bardzo wysokie – III i V miejsce.
Sprawozdanie z turnieju i zdjęcia znajdziecie TUTAJ
Fot. Marcin Kozłowski
© 2005-2013 GKS "Bełchatów" Spółka Akcyjna. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt: Arkadiusz Modliński.