Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Najbliższy mecz:
22. kolejka I ligi
ul. Gdańska 163
20.03.2016 r. 12:45

Zawisza

Bydgoszcz

-

PGE GKS

Bełchatów

Ćwierćfinał boleśnie utracony

1504044067.JPGTakiego wyniku nikt się raczej nie spodziewał. PGE GKS Bełchatów w bardzo brzydkim stylu pożegnał się z rozgrywkami Pucharu Polski wysoko przegrywając na stadionie w Gliwicach.


Goście, choć nic na to nie wskazywało, szybko stracili bramkę po strzale z rzutu wolnego, po którym Emilijus Zubas nawet nie ruszył się miejsca. Wcześniej Michał Mak oddał jeden z nielicznych w meczu strzałów na bramkę Piasta. Kolejne dwie bramki dla gliwiczan to efekt następnych błędów naszej drużyny, którą ciężko dziś było poznać. Zmiany po przerwie tylko minimalnie poprawiły grę, ale to gospodarze znów zdobyli bramkę, tym razem po rzucie karnym. Dzieła zniszczenia dokonał Vassiljev, który lobem z czterdziestu metrów pokonał Zubasa. Przy stanie 4:0 swoje szanse mieli Kamil Poźniak, Bartosz Ślusarski, Szymon Sawala czy Grzegorz Baran, ale dziś całkowicie nic nie wychodziło "Brunatnym".

Przed naszą drużyną cztery dni na podniesienie się po tej porażce i stawienie czoła Jagiellonii.

Skrót meczu TUTAJ

Opinia Michała Maka TUTAJ

Piast Gliwice 5-0 PGE GKS Bełchatów
Gerard Badía 8, 36, Dawid Janczyk 45, 63 (k), Konstantin Vassiljev 74

Piast: 1. Jakub Szmatuła (68, 91. Alberto Cifuentes) - 22. Tomasz Mokwa, 3. Csaba Horváth, 33. Hebert, 19. Piotr Brożek - 26. Bartosz Szeliga, 4. Carles Martínez, 18. Matej Ižvolt (34, 12. Saša Živec), 20. Łukasz Hanzel, 21. Gerard Badía (60, 84. Konstantin Vassiljev) - 15. Dawid Janczyk.

PGE GKS: 22. Emilijus Zubas - 17. Adrian Basta, 5. Paweł Baranowski, 66. Błażej Telichowski, 15. Adam Mójta - 21. Alexis Norambuena (46, 8. Andreja Prokić), 3. Grzegorz Baran, 20. Patryk Rachwał (46, 6. Szymon Sawala), 19. Kamil Poźniak (73, 30. Kamil Wacławczyk), 9. Michał Mak - 18. Bartosz Ślusarski.

żółta kartka: Szeliga.

sędziował: Adam Lyczmański (Bydgoszcz).
widzów: 1231.

W walce o półfinał Pucharu Polski drużyna Piasta zmierzy się w marcowym dwumeczu z ekipą Podbeskidzia Bielsko-Biała.

GKS-Wisla Plock

Punkt Obsługi Kibica (ul. 1 Maja - t. południowa)

14 - 20.03. nieczynny
693-364-466 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Tabela I ligi

 

SPONSOR STRATEGICZNY
PGE Polska Grupa Energetyczna

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o. Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

SPONSORZY I REKLAMODAWCY


PARTNERZY

Galeria Olimpia

PARTNER MEDIALNY
belsport

© 2005-2013 GKS "Bełchatów" Spółka Akcyjna. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt: Arkadiusz Modliński.