Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Najbliższy mecz:
22. kolejka I ligi
ul. Gdańska 163
20.03.2016 r. 12:45

Zawisza

Bydgoszcz

-

PGE GKS

Bełchatów

Walentynki z GKS i Heliosem!

3518146672.jpgDrodzy zakochani! Jeśli macie w planie wspólny walentynkowy wieczór i chcecie, by jego częścią był romantyczny seans filmowy, to mamy dla Was niespodziankę.


Prześlijcie do nas Wasze wspólne „romantyczne” zdjęcie, które będzie jednocześnie związane z GKS Bełchatów – z którymś symboli klubowych, czy miejsc z nim związanych. Inwencja należy tylko do Was!

Jako nagrody w walentynkowej zabawie czekają na Was podwójne zaproszenia do kina „Helios” w Bełchatowie. Filmowy seans to idealny prolog do spędzania romantycznego wieczoru ze swoją drugą połówką. Nie traćcie jednak czasu! Bilety trafią do pierwszych dziesięciu autorów zdjęć. Zwycięskie fotki opublikujemy na oficjalnym facebookowym fanpage’u GKS Bełchatów. 

Fotografie prosimy przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. do 14 lutego do godz. 14:00.

Nagrody będą do odebrania w piątek do godz. 17 w Punkcie Obsługi Kibica.


GKS-Wisla Plock

Punkt Obsługi Kibica (ul. 1 Maja - t. południowa)

14 - 20.03. nieczynny
693-364-466 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Tabela I ligi

 

SPONSOR STRATEGICZNY
PGE Polska Grupa Energetyczna

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o. Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

SPONSORZY I REKLAMODAWCY


PARTNERZY

Galeria Olimpia

PARTNER MEDIALNY
belsport

© 2005-2013 GKS "Bełchatów" Spółka Akcyjna. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt: Arkadiusz Modliński.