-

PGE GKS

Bełchatów

Sparingowy remis przed wylotem

2650039334.JPGW ostatnim przed wylotem za zgrupowanie do Turcji meczu kontrolnym PGE GKS zremisował z Zagłębiem Sosnowiec 1:1. Spotkanie rozegrano na sztucznej nawierzchni w Bełchatowie w czasie gry 4 x 30 minut.

Bramkę dla gospodarzy zdobył w 86. minucie Andreja Prokić, który dobił z bliska piłkę sparowaną przez bramkarza Zagłębia po strzale Szymona Sawali. Goście do wyrównania doprowadzili w 119. minucie po uderzeniu Rafała Sadowskiego. Wcześniej giekaesiacy nie wykorzystali 3-4 świetnych sytuacji (m.in. po strzale Damiana Szymańskiego piłka uderzyła w poprzeczkę).

Debiut w nowej drużynie zaliczył pozyskany w poniedziałek Alexis Norambuena, który zagrał dziś na prawej obronie. W teście nie wzięli natomiast udziału: Maciej Wilusz, Hristijan Kirovski, Kamil Poźniak, Patryk Rachwał i Daniils Turkovs. O ich sytuacji informowaliśmy TUTAJ

Składy PGE GKS Bełchatów:

I i II kwarta (1' - 60'): Arkadiusz Malarz - Adrian Basta, Paweł Baranowski, Marcin Flis, Krzysztof Michalak - Łukasz Wroński, Grzegorz Baran, Damian Szymański, Michał Renusz - Bartłomiej Bartosiak - Michał Mak

III i IV kwarta (61' - 120'): Paweł Lenarcik (91. Damian Podleśny) - Alexis Norambuena, Bartosz Turniak, Piotr Witasik, Mateusz Szymorek - Mateusz Mak, Szymon Sawala, Mikołaj Grzelak (91. Filip Rośniak), Andreja Prokić - Kamil Wacławczyk - Patryk Rynkiewicz