Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Najbliższy mecz:
22. kolejka I ligi
ul. Gdańska 163
20.03.2016 r. 12:45

Zawisza

Bydgoszcz

-

PGE GKS

Bełchatów

Rok pełen sukcesów

1856529606.JPGZawodnicy sekcji zapaśniczej GKS „Bełchatów” SSA mają za sobą kolejny udany rok. Zdobyli aż 75 medali w różnego rodzaju turniejach. Zapasy to także szkoła życia.


Nasi zapaśnicy zdobywali laury nie tylko w zawodach Makroregionu Polski Centralnej, lecz także turniejach ogólnopolskich i międzynarodowych.

W sumie w 2012 roku zawodnicy GKS wywalczyli 30 złotych medali, 16 srebrnych i 29 brązowych krążków. W samych turniejach o najwyższej randze ten dorobek to odpowiednio: 16 – 11 – 14 medali.

Także najmłodsi zapaśnicy odnieśli duży sukces zdobywając I miejsce wśród wszystkich szkół podstawowych w województwie łódzkim. (SP nr 1 w Bełchatowie).

O poziomie wyszkolenia niech świadczy fakt zdobycia aż dziewięciu medali na dziesięciu startujących zawodników w Ogólnopolskim Turnieju Zapaśniczym Juniorów, Kadetów i Młodzików w Kartuzach.

Mamy zdolną młodzież, która zmierza iść w ślady Andrzeja Debernego, Kamila Sokołowskiego czy Łukasza Gawlika.

Ilekroć mowa o wynikach sportowych wśród młodzieży należy podkreślić dominującą rolę działalności wychowawczej. Zawodnik, który chce zdobywać laury nie będzie nie powinien sięgać po środki, które niszczą wydolność jego organizmu. Po drugie, także w naszym klubie wdrażany jest program zapobiegania przestępczości wśród młodzieży przygotowany przez MEN wspólnie z Komendą Główną Policji i klubami sportowymi.

Warto dodać, że sekcja zapaśnicza nie generuje bardzo dużych wydatków skupiając się na pracy na własnych obiektach przez cały rok.

GKS-Wisla Plock

Punkt Obsługi Kibica (ul. 1 Maja - t. południowa)

14 - 20.03. nieczynny
693-364-466 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Tabela I ligi

 

SPONSOR STRATEGICZNY
PGE Polska Grupa Energetyczna

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o. Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

SPONSORZY I REKLAMODAWCY


PARTNERZY

Galeria Olimpia

PARTNER MEDIALNY
belsport

© 2005-2013 GKS "Bełchatów" Spółka Akcyjna. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt: Arkadiusz Modliński.